claw prism

ClawPrism przegrywa ćwierćfinałowe spotkanie w NGC

ClawPrism z przegraną w ćwierćfinałowym spotkaniu NGC.

W niedziele o godzinie 19:00 ClawPrism przystąpił do swojego ćwierćfinałowego spotkania w ramach NGC. Ich rywalem była drużyna Erydan Esports, a spotkanie było transmitowane poprzez platformę Twitch.

Krok po kroku do finału?

ClawPrism rozegrał wszystkie możliwe mapy: Vertigo, Train, Mirage. Ostatecznie jednak zespół nie mógł cieszyć się z wygranej. Drużyna przegrała ćwierćfinał wynikiem 2:1 i pozostało jej tylko przełknąć słodką gorycz porażki.

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich map.

Ćwierćfinał Newgaming Cup – wyniki ClawPrism:

  • ClawPrism 9:16 Erydan Esports (Vertigo)
  • ClawPrism 16:14 Erydan Esports (Train)
  • ClawPrism 8:16 Erydan Esports (Mirage)

To nie koniec!

Zazwyczaj po przegranej w fazie play-off, droga do finału pozostaje tylko marzeniem. Ale nie tym razem. ClawPrism spadło do drabinki przegranych, gdzie wciąż ma szansę na awans do finału.

Źródło:  ClawPrism


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.