claw prism

ClawPrism melduje się w półfinale KXN Cup

ClawPrism z wywalczonym awansem do półfinału KXN Cup.

ClawPrism pod koniec poprzedniego tygodnia przystąpiło do swojego ćwierćfinałowego spotkania w KXN Cup.

Udany rewanż?

Rywalem ClawPrism była drużyna Iltron esport. Jest to o tyle istotny fakt, że to własnie oni wyrzucili wcześniej Pazury z UndergrounD esport Cup. Spotkanie to było więc świetną okazją, żeby odegrać się za wcześniejszą porażkę.

ClawPrism z wygraną

Pierwsza mapa – Inferno, nie należała do tych nerwowych. ClawPrism stale pokazywało przeciwnikom lepsze przygotowanie taktyczne, wygrywając ją wynikiem 16:9.

Druga mapa, czyli Train, to już zupełnie inna historia. Był to pojedynek w którym liczył się każdy możliwy punkt. Zawodnicy musieli nawet rozegrać dogrywkę, by wyłonić zwycięzcę. Ostatecznie to ClawPrism okazało się lepsze i awansowało do półfinału KXN Cup.

Źródło: ClawPrism


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.