claw gaming

Claw Gaming ze zmianami

Claw Gaming ze sporymi zmianami w głównym zespole CS:GO oraz rozpadem akademii

Claw Gaming zdecydowanie nie może zaliczyć ostatnich kilku dni do udanych. Organizacja pożegnała się z kilkoma podstawowymi zawodnikami głównego składu CS:GO. Nastąpił także rozpad akademii, której część graczy zasiliła pierwszy zespół. Zmiany ominęły drugą drużynę.

Zmiany w głównej dywizji

Z główną formacją rozstali się następujący zawodnicy: Piotr PyjterBiceps Małecki, Mateusz N4JSS Krzpiet i Kuba exhaust Sokalski. W ich miejsce do składu dołączyło dwóch graczy dotychczas występujący w akademii. Są nimi: Paweł pawelik Janocha oraz Kacper skyy Zawada.

Główny skład Claw Gaming CS:GO prezentuje się teraz następująco:

  • Paweł pawelik Janocha
  • Kacper skyy Zawada
  • Mateusz Lisek Talar
  • Jakub CrejZzZ Marczak
  • Mateusz matilele Sala

Rozpad akademii

A co z samą akademią? Jak podaje Claw Gaming uległa rozpadowi. W związku z takim obrotem spraw, organizację opuścili: Sajmon Sa1mon Organ, Dawid SorbbetxD Grynkiewicz i Karol taohehe Fryc.

Źródło: Claw Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.