claw gaming

Claw Gaming z nową dywizją

Claw Gaming oficjalnie przedstawił swoją nową dywizję w CS:GO – drużyna zdążyła już odnieść pierwszy sukces

Claw Gaming przekazał za pośrednictwem swojego fanpage’a garść informacji dotyczących organizacji. Ze spraw administracyjnych dowiedzieliśmy się, że gaming zamierza bardziej integrować się ze swoimi fanami, co w naszym mniemaniu – jest dobrym posunięciem z ich strony. Dobry kontakt ze swoją społecznością jest obecnie bardzo ważny.

Każdy może wyrazić swoją opinię na wspomniany wyżej temat i podrzucić swój pomysł – jak by to mogło wyglądać. Wystarczy napisać wiadomość prywatną ze swoim pomysłem na fanpage organizacji lub zostawić komentarz pod postem.

Nowa dywizja CS:GO

Claw Gaming powitał również na swoim pokładzie nowy skład, który jeszcze nie ma ustalonej nazwy, ale na pewno będzie reprezentował dywizję CS:GO. Mowa tu o drużynie, która swój debiutancki mecz wygrała wynikiem 16:6. Na prośbę zawodników zostały zaprezentowane jedynie ich nicki.

Skład nowej dywizji Claw Gaming CS:GO:

  • Aga1n
  • Hemi
  • TEDDYL
  • GruchaA
  • Incognito

Źródło: Claw Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.