charitycup

Charity Cup z zakończeniem IX edycji turnieju

Charity Cup zakończył IX edycję turnieju CS:GO. Poznaliśmy podium rozgrywek.

Charity Cup zakończył niedawno IX edycje charytatywnego turnieju CS:GO. Poznaliśmy trzy – a w zasadzie to cztery najlepsze drużyny tych zmagań.

Kto na podium?

Dlaczego cztery? Okazało się, że mecz o trzecie miejsce nie był rozgrywany, więc drużyny, które odpadły w półfinale, zajęły ex aequo najniższe miejsce na podium. Poniżej zamieszczamy końcową klasyfikację zmagań.

Podium IX edycji Charity Cup CS:GO: 

Kwota co raz wyższa

Oprócz podium – jak to bywa przy zakończeniu każdej edycji i tym razem poznaliśmy kwotę, którą organizatorzy zdołali pozyskać w trakcie trwania tych zmagań. Tym razem Charity Cup zebrał dla Szymona 260 zł, co oczywiście jest też kolejnym rekordem.

Przypominamy, że w VII edycji udało się zdobyć 160 zł, a VIII przyniosła kolejny rekord – 205 zł. Widać, więc że Charity Cup z edycji na edycję poprawia dotychczasowy wynik.

Źródło: Charity Cup


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebookuoraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.