charitycup

Charity Cup z rozstrzygnięciem 6 edycji rozgrywek

Zakończyła się kolejna – już 6 edycja Charity Cup. Zwycięzcą okazała się ekipa Avalanche.gg.

W poniedziałek oficjalnie zakończyła się szósta edycja Charity Cup. Ostatnie potyczki, które zostały rozegrane w ramach turnieju, to oczywiście: finał oraz mecz o trzecią lokatę na podium.

Triumfator rozgrywek

W finale zmierzyły się formacje Avalanche.gg oraz Huragan Powiercie Gaming. Mapy, które były rozgrywane to: Train, Mirage i Inferno.

Ostatecznie po w miarę wyrównanym pojedynku, ekipa Avalahnche.gg okazała się lepsza i zwyciężyła wynikiem 2:1, tym samym zajmując pierwsze miejsce w szóstej edycji Charity Cup.

Walka o najniższe podium

Jeśli chodzi o mecz,  w którym stawką było trzecie miejsce, to zmierzyły się w nim drużyny: Bravage e-Sport oraz nasz partner – Team_Dark_Entry.

Niestety sam pojedynek był dość jednostronny i to ekipa Bravage e-Sport wygrała go wynikiem 2:0, zajmując najniższe miejsce na podium rozgrywek.

Źródło: Charity Cup


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.