charitycup

Charity Cup z podsumowaniem roku 2020

Charity Cup podsumowało swoją działalności w 2020 roku.

Charity Cup przy zbliżającym się zakończeniu 2020 roku, postanowiło podzielić się ze wszystkimi, informacjami zawierającymi podsumowanie bieżącego roku.

Mały turniej, a wielka pomoc

Od 21 lutego aż do dnia dzisiejszego, Charity Cup zorganizowało 9 edycji swojego turnieju. Łącznie przez te wszystkie zmagania, administracja zebrała kwotę w wysokości ponad 2000 zł, która została przeznaczona na cele charytatywne.

Pozostałe statystyki

Zanim przejdziemy do reszty statystyk, warto wspomnieć, że od III edycji, spotkania w turnieju stale transmituje Marcin Lx_TrZ Kusmierek.

Pozostałe statystyki, które zostały opublikowane przez organizatorów turnieju, to 325 polubień, uzyskanych od III edycji turnieju oraz 150 drużyn, które zapisało się, aby wziąć udział we wszystkich dotychczasowych edycjach rozgrywek.

Cele na 2021?

Oprócz statystyk z bieżącego roku, Charity Cup wspomniało także o planach na następny rok. Ich celem jest dorównać liczbie zorganizowanych turniejów w tym roku, więc z pewnością zespoły zainteresowane tymi zmaganiami,  nie będą mogły narzekać w 2k21 na nudę.

Źródło: Charity Cup


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.