charitycup

Charity Cup z ostatecznymi rozstrzygnięciami VII edycji

Charity Cup wyłonił zwycięską oraz trzecią drużynę VII edycji turnieju.

Turniej Charity Cup był już na ostatniej prostej. Zostały do rozegrania spotkania o trzecie i pierwsze miejsce. O to rezultaty wyników.

Happy End?

Ostatecznie po burzliwych zmaganiach, których manifestacją była chociażby masa rezygnacji z dalszego udziału w tych rozgrywkach, w końcu dotarliśmy do finałowego spotkania w Charity Cup.

Zmierzyły się w nim dwie ekipy: E-FIGHT3Rs oraz Team_Dark_Entry. Pierwsza z wymienionych drużyn stale przeważała i kontrolowała wynik w ostatnim spotkaniu, przez co to właśnie E-FIGHT3Rs zajęli pierwsze miejsce w turnieju. Tuż za nimi uplasowała się formacja Team_Dark_Entry.

Mecz o trzecie miejsce

W pojedynku o najniższą pozycję na podium, mieli zmierzyć się Allthebest.pl i RedLions. Lwy jednak nie pojawiły się na tym meczu i to Allthebest.pl z automatu zajmuje trzecie miejsce w siódmej edycji Charity Cup.

Źródło: Charity Cup


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.