charitycup

Charity Cup po spotkaniach półfinałowych

W Charity Cup zostały zakończone zmagania półfinałowe. Poznaliśmy obu finalistów turnieju.

Charity Cup to organizacja tworząca turnieje charytatywne. Powoli dobiega końca kolejny z jej turniejów. W półfinałach zobaczyliśmy cztery drużyny: Redlions e-sport, Team_Dark_Entry, E-FIGHT3Rs oraz Allthebest.pl.

Wyniki meczy półfinałowych

Pierwszym meczem 1/2 finału miało być spotkanie pomiędzy Team_Dark_Entry a Redlions e-sport. Co ciekawe ci drudzy zrezygnowali z dalszego uczestnictwa w turnieju, co jednocześnie poskutkowało awansem Dark Entry do wielkiego finału.

Drugie spotkanie odbyło się już zgodnie z planem. Ekipa E-FIGHT3Rs wygrała je wynikiem 2:0, a Allthebest.pl zajęło trzecie miejsce w turnieju – zgodnie z decyzją o rezygnacji Redlions e-sport.

Wielki finał

Finał pomiędzy Team_Dark_Entry oraz E-FIGHT3Rs został rozegrany w niedzielę. Więcej na jego temat znajdziecie na stronie organizatora – niebawem także pojawi się odpowiedni news u nas.

Źródło: Charity Cup


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.