black ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 – co roku to samo?

Call of Duty: Black Ops 4 jest już czwartą odsłoną spod szyldu Black Ops

Call of Duty: Black Ops 4 wydane zostało 12 Października 2018 roku przez studio Treyarch na Playstation 4, Xbox One i PC. Kolejny raz w Call of Duty został zastosowany silnik graficzny Engine, który służył również poprzednim częściom.

Co z fabułą?

Mimo iż fabuła i sam tryb single player jest jednym z nieodłącznych elementów Call of Duty, który istniał od początków tej serii, tym razem twórcy postanowili się go pozbyć. Zamiast tego dali nam historie związane z poszczególnymi specjalistami.  Akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami z drugiej i trzeciej części Black Ops.

Zmiany w mechanice

W poprzednich częściach zdrowie regenerowało się samo. Od teraz mamy formę apteczki, którą możemy używać w dowolnym wybranym przez nas momencie. Również nową rzeczą jest zmiana punktów życia. Twórcy postanowili zmienić tą liczbę na 150. Zrezygnowano też z wyższych skoków i biegania po ścianach, co zapewne jest sporą zaletą dla wielu osób.

Nowy tryb multiplayer

W trybie wieloosobowym, jest masa różnych rozgrywek znanych z poprzednich odsłon typu: deathmatch, zombie i wiele więcej. Zdecydowanie najbardziej kontrowersyjną, jak i najciekawszą zmianą dla wielu fanów serii Call of Duty, jest wprowadzenie trybu Battle Royale. W tym tytule został on nazywany Blackout. Twórcy zdecydowali się jednak dodać swoje elementy, jak np. poruszanie się po mapie za pomocą kotwiczki, jak i również helikopterem, który jak dotąd, nie był używany w innych grach typu Battle Royale.

Źródło: GRYOnline.pl


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy Was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy Was także do obserwowania nas na Facebooku.