blade csgo cup

BLADE CSGO CUP rozpoczyna zapisy do turnieju 2v2

BLADE CSGO CUP rozpoczyna zapisy do 1 edycji turnieju BLADE 2v2 CUP Retake.

Już dzisiaj możecie zgłosić się razem ze swoim kumplem (albo kumpelą) do 1 edycji BLADE 2v2 CUP Retake – turnieju organizowanego przez BLADE CSGO CUP.

Jak można się zapisać?

Zapisy trwają do 25 maja. Chociaż liczba miejsc jest nieograniczona, to jednak radzimy zapisać się jak najszybciej – żeby potem nie tracić czasu na niepotrzebne formalności. Sam turniej odbędzie się w dniach 26-27 maja. Wpisowe to tylko 20 zł, które należy wpłacić przelewem bankowym lub PayPalem. Środki zebrane w ten sposób, zostaną przeznaczone na nagrody oraz opłaty związane z samym turniejem.

By zapisać się do rozgrywek, należy wysłać odpowiednią wiadomość prywatną na fanpage BLADE CSGO CUP. Powinna ona zawierać następujący formularz:

Nazwa Drużyny:

Członkowie:

 • Gracz nr 1 KAPITAN (profil fb)
 • Gracz nr 1 KAPITAN (profil steam)
 • Gracz nr 2 (profil steam)

Założenia dotyczące rozgrywki:

Pula map na których będą rozgrywane wszystkie spotkania, prezentuje się następująco:

 • de_inferno
 • de_mirage
 • de_overpass
 • de_cache
 • de_train
 • de_dust2
 • de_nuke

Wybór mapy będzie odbywał się poprzez banowanie, które będzie zaczynał losowy kapitan jednej z drużyn. Wyrzucanie lokacji ma odbywać się na zmianę, aż do momentu, gdy zostanie jedna mapa – domyślnie ta, na której zagrany zostanie mecz.

Pełny regulamin turnieju oraz więcej informacji na temat samych zmagań, znajdziecie w poście na fanpage’u BLADE CSGO CUP.

Pula nagród

W tym momencie nagrody jakie będziecie mogli wygrać w turnieju. prezentują się wraz z podziałem na poszczególne miejsca w ten sposób:

 1. miejsce – 2x Słuchawki HYPERX Cloud Srebrny
 2. miejsce – 2x Myszka SteelSeries Rival 300 czarna
 3. miejsce – 2x Klawiatura mechaniczna Genesis Thor 300 TKL Red

Na koniec nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić was do wzięcia udziału w rozgrywkach.

Źródło: BLADE CSGO CUP


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.