black wolves

Black’Wolves ESports z nowym menedżerem

Garść informacji  o Black’Wolves ESports. Nowy menadżer, zmiany w dywizjach oraz przygotowania graczy do nowych rozgrywek.

Nowym menedżerem Black’Wolves ESports został Kamil 1M4K Zięba. Mamy nadzieję, że sprosta oczekiwaniom fanów i pod jego czujnym okiem, cała organizacja będzie dalej się rozwiać.

Kwalifikacje do lana i KDG CUP

Dywizja w grze League of Legends ponownie próbowała swoich sił w kwalifikacjach do turnieju LAN-owego. Niestety i tym razem sztuka wywalczenia awansu się nie udała.

Dywizja White w sekcji Counter-Strike: Global Offensive ma powody do dumy, ponieważ zajęła trzecie miejsce w lidze KDG Cup. We wspomnianej drużynie przeprowadzane są obecnie zmiany. Odświeżony skład zostanie zaprezentowany na dniach.

Koniec współpracy i co dalej z postami?

Zarząd BWE oficjalnie kończy współpracę z dywizją CS:GO Academy. Organizacja zdecydowała także, że wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, wróci do bardziej regularnego dodawania postów na swoim fanpage’u.

Przygotowania drużyn i nowy logotyp

Również docierają do nas informację, że wszystkie trzy dywizję są w trakcie przygotowań do rozpoczęcia zmagań. Jak już wspomnieliśmy w przypadku drużyny White – w zespołach będą wprowadzane zmiany.

Odświeżeniu ma ulec także szata graficzna. Pojawi się nowy logotyp oraz zmienione zostaną wszystkie grafiki na fanpage’u Black’Wolves.

Instagram i koszulki

Black’Wolves ESports założyło Instagrama, na którym będą pojawiać się zdjęcia związane z organizacją. Wielkim wydarzeniem w organizacji ma być sfinalizowanie projektu koszulek, które mają pojawić się na dniach.

Źródło: Black’Wolves ESports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.