black wolves

Black’Wolves ESports poszukuje redaktora

Trochę na temat ostatnich zmian w Black’Wolves oraz poszukiwaniach na stanowisko redaktora.

Black’Wolves ESports poszukuje osoby, która chciałaby objąć stanowisko redaktora fanpage’a organizacji. Uprzedzając pytania, nie, nie wiemy ile płacą, ale możecie się sami zapytać, wysyłając im wiadomość na fp.

White poza Black’Wolves

Drużyna White opuściła szeregi Black’Wolves ESports. Powodem rozstania był całkowity rozpad zespołu, który ostatecznie przypieczętował losy dywizji. Czy powstanie kolejny biały team w przyszłości? Dowiemy się zapewne za jakiś czas.

Nowe ubrania i przerwa w treningach

Organizacja posiada już projekt bluz, które jej gracze oraz fani będą mogli nabyć za pewną cenę. Obecnie B’W skupia się na stworzeniu koszulek dla dywizji League of Legends.

Jeżeli chodzi o wakacje, to dywizja CS:GO Black oraz Fortnite zdecydowały się na zawieszenie treningów. Potrwa ona około miesiąca i ma pozwolić zawodnikom na naładowanie akumulatorów przed kolejnymi turniejami.

Źródło: Black’Wolves ESports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.