Black Reality

Black Reality z turniejem

Black Reality otwiera zapisy do turnieju, który będzie organizowany w najnowszą odsłonę Fify.

Black Reality po opadnięciu emocji, jakie towarzyszyły wyjściu na światło dzienne nowej odsłony Fify, rozpoczyna zapisy do nowego turnieju. Zmagania będą odbywały się na PC oczywiście w najnowszy tytuł oznaczony numerem 19. Przewidziana liczba slotów wynosi 16 lub 32-  w zależności od ilości chętnych.

Przebieg rozgrywki i nagrody

Mecze mają być rozgrywane w systemie BO1, natomiast te decydujące BO3. Więcej na ich temat znajdziecie w poście na fp Black Reality. Start rozgrywek planowany jest na 8 października.

Nagrody dla najlepszych zawodników prezentują się następująco:

  1. miejsce: 2200 FP + kod steam
  2. miejsce: 750 FP + kod steam

Dla króla strzelców turnieju, przewidziane jest doładowanie konta na kwotę 10 zł.

Jak się zapisać?

Zapisy odbywają się tak samo jak w przypadku poprzednich turniejów organizowanych przez Black Reality. Pod postem dotyczącym turnieju, należy napisać komentarz w którym podacie swój ID Origin.

Źródło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.