black reality

Black Reality przyjmuje skład CS:GO

Black Reality postanowiło wrócić na scenę CS:GO wraz z nowym składem.

Mało kto by się spodziewał, że Black Reality – które już od dłuższego czasu zajmuje się FIFĄ i wszystkim tym, co z nią związane, wróci do swoich korzeni.

Powrót do CS:GO

Organizacja pierwszy raz od kilku lat wraca do świata Counter Strike’a – a dokładniej do CS:GO. W ostatnim czasie BR zajmowało się głównie organizowaniem turniejów w grze FIFA.

Młody i perspektywiczny line-up

Jak przyznaje sam właściciel Black Reality, nowy skład jest dosyć młody i świeży. Jego zdaniem, w tym momencie, zawodnicy potrzebują czasu i treningów. Te drugie powinny przełożyć się na coraz to lepsze występy w turniejach.

Nowy skład dywizji Black Reality CS:GO:

Pierwszy turniej nowej dywizji

Pierwszym sprawdzianem nowej dywizji Black Reality są rozgrywki AVEZ Esport x Esportal CUP z pulą nagród 1500 zł.

Formacja podchodzi do tych zmagań bez wygórowanego celu – liczy się sprawdzenie umiejętności drużyny w warunkach bojowych.

Żródło: Black Reality


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.