Black Reality

Black Reality poszukuje dywizji CS:GO

Black Reality poszukuje nowego zespołu CS:GO.

Black Reality rozpoczyna poszukiwania nowej drużyny CS:GO, która będzie miała szansę reprezentować barwy organizacji we wszystkich oficjalnych rozgrywkach. Wraz z możliwościami pojawiają się oczywiście odpowiednie profity oraz wymagania.

Oferta dla kandydatów

Do pierwszych niewątpliwie należy zaliczyć wsparcie oferowane przez Black Reality. Team będzie mógł liczyć na:

  • Serwer do gry (128 tick)
  • Serwer głosowy
  • Pomoc w poszukiwaniu turniejów online oraz ich opłacanie
  • Nakreślenie/propozycja planów dla zespołu na przyszłość

Kwestia koszulek jest do dogadania, ale znając właściciela BR, wszystko da się załatwić. ? Poza tym organizacja ma podjętą współpracę z grafikiem IAMG, który zapewnia aktualizację: awatarów, banerów i grafik profilowych.

Wymagania wobec drużyn

Wymagania to już trochę inna kwestia. Oferta jest skierowana do pełnych piątek. Jeżeli więc jesteś samotnym wilkiem, który nie posiada własnego składu, to raczej nie masz czego tutaj szukać. Jeżeli jednak posiadasz swój zespół, to musi on spełniać następujące normy:

  • Rozegrane +/- 2000 godzin
  • Bariera wieku to 16 lat (dozwolone wyjątki)
  • Mile widziane doświadczenie na polskiej scenie
  • Ranga? Spora część osób gra Faceity zamiast matchmakingów, więc lvl 7+ oraz supreme/global elite

Jak się zgłosić?

Wystarczy, że wyślecie na fanpage Black Reality wiadomość prywatną, która będzie zawierała: linki do waszych social mediów (o ile posiadacie), historię waszej gry, osiągnięcia oraz ile razem ze sobą gracie. Można oczywiście dopisać inne ciekawe informacje.

Można także kontaktować się z właścicielem BR poprzez Steam.

Źródło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.