Black Reality

Black Reality obiera nowy kierunek

Black Reality przestaje działać jako organizacja. Od teraz będzie zajmować się tylko tworzeniem kolejnych turniejów. 

Black Reality to projekt, który możemy obserwować w internecie od 28 września 2015 roku. Jeszcze do niedawna mógł być kojarzony głównie za sprawą turniejów w Fifę oraz z dywizjami CS:GO, które na przestrzeni lat reprezentowały barwy organizacji. Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnego fanpage’a BR, od teraz ma się to zmienić. Marka być kojarzona tylko i wyłącznie z tworzeniem nowych rozgrywek dla graczy. W grę wchodzi najprawdopodobniej wspomniana wyżej FIFA oraz możliwe, że w przyszłości także Counter Strike.

O ile więc turnieje nadal będą organizowane pod szyldem Black Reality, to działalność związana z dywizjami, poniekąd zostanie przeniesiona – za sprawą właściciela BR, do organizacji znanej wszystkim pod nazwą: POLteam.

Więcej informacji na temat zmian w Black Reality znajdziecie na oficjalnym fanpage’u projektu.

Źrodło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.