Black Reality

Black Reality – kilka słów o fazie grupowej

Black Reality wprowadza czarną listę dla osób, które zadeklarowały się do gry, a nie stawiły się na rozgrywki

Black Reality na swoim fanpage’u postanawia wypuścić kilka słów krytyki wobec ludzi, którzy zapisują się na rozgrywki zabierając miejsce innym chętnym, a potem bez słowa i poinformowania nie stawiają się, by rozegrać dany mecz.

Czarna lista, czyli co dalej z osobami, które na nią trafiły?

Lista niestety nie jest udostępniona oraz nie ma spisu osób, które na nią trafiły. Użytkownicy, którzy na niej się znaleźli pewnie wiedzą, że są na niej wpisani. Jeśli znalazłeś się na owym spisie, niestety nie będziesz miał możliwości wzięcia udziału przez dwa najbliższe turnieje.

Napomnienie do czytania regulaminu

Właściciel projektu apeluje do uczestników i przyszłych chętnych, żeby przed zgłoszeniem dokładnie czytali regulamin.

Play-off i trochę informacji

W poście również zostajemy poinformowani o play-off, które przez każdego uczestnika ma zostać rozegrane do maksymalnie środy (17.10.2018 r.). Osoby zapisane muszą przeprowadzić swoje gry w systemie BO3.

Kliknij i zobacz rozpiskę!

Życzymy wszystkim zapisanym szczęścia i powodzenia! Z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Źródło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.