Black Reality

Black Reality FIFA 18 Cup PC – startują zapisy do 6 edycji

Black Reality zdecydowało się zorganizować kolejną edycję turnieju FIFA 18 Cup PC.

Black Reality FIFA 18 Cup PC będzie ostatnią, szóstą edycją turnieju na tej wersji gry. Jak sami organizatorzy stwierdzają, przez okres trwania poprzednich pięciu rozgrywek, udało się stworzyć społeczność, która walczyła o jak najlepsze miejsca i rezultaty.

Zapisy do turnieju

Aby zapisać się do turnieju, należy podać swój nick Origin w komentarzu pod postem na fp Black Reality. Liczba wolnych miejsc jest nieograniczona, więc każdy kto posiada oryginalny tytuł, może sprawdzić się w zmaganiach internetowych z innymi graczami Fify!

Nagrody do zgarnięcia

Zwycięzca otrzyma 2200 Fifa Pointsów. Przegrany ze spotkania finałowego zgarnie doładowanie w kwocie 20 zł do dowolnej sieci. Osoba z największą ilością strzelonych bramek otrzyma doładowanie w wysokości 10 zł.

Regulamin turnieju powinien pojawić się niedługo na fanpage’u Black Reality. 

Źródło: Black Reality


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.