bangers

Bangers z jedną drużyną CS:GO

Bangers zdecydowało się zostać tylko przy jednej drużynie CS:GO.

Ekipa Bangers zdecydowała się pozostać tylko przy jednym zespole CS:GO. Wybrana została dotychczasowa akademia, która od teraz będzie pełniła rolę głównego składu. Dlaczego jednak podjęta została taka, a nie inna decyzja?

Jak się okazuje, podstawowym problemem była stabilność składu. Element ten na przestrzeni ostatnich tygodni, raczej nie stanowił atutu Bangers. W efekcie drużyna, która mogła pochwalić się grą w finale JM e-sport Cup, z dnia na dzień przestała istnieć. Zawodnicy rozeszli się w swoje strony, a właściciel organizacji zdecydował się nie szukać nowego teamu, tylko zaufać dotychczasowej akademii.

Nowy główny line-up Bangers CS:GO:

Źródło: Bangers


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.