alpha gaming

Alpha Gaming – wschodząca potęga?

Słyszeliście o Alpha Gaming? Jeżeli nie, to zapraszamy do zapoznania się z tym zespołem.

Alpha Gaming to jeden z wielu polskich teamów, który stara się zaistnieć na amatorskiej scenie CS:GO. Ciężko jest jednak przewidzieć, czy ta sztuka uda się zawodnikom Alfy. Jakie informacje o drużynie zdradził nam Maksymilian ZaX Zabiegalski?

Alpha Gaming to team, którego historia sięga epoki kamienia łupanego, ale to właśnie teraz postanawia wkroczyć na nową drogę – drogę esportu. Po namyśle i wielu refleksjach, członkowie załogi postanowili zmienić stan rzeczy. Granie dla zabawy już nie wystarczało – zapragnęli osiągnąć coś więcej.

Jak wygląda kwestia zawodników Alpha Gaming? Czy wyróżniają się czymś znaczącym na tle pozostałych drużyn?

Po wielu zmianach, określaniu swoich ról stricte związanych z grą, skład Alphy prezentuje się następująco:

Rafał ShireZ Stańczyk – młody, utalentowany zawodnik, w grze zajmujący pozycję entry fraggera.

Dominik Veillos Sikorski – nieco starszy, ale wciąż żwawy i gotowy do podbijania polskiego podwórka esportowego. Zawodnik, który znajduje się na pozycji lurkera.

Miłosz YankeS Wierzchowski – stary, a zarazem doświadczony gracz Call Of Duty 2 na pozycji snipera. W CS-ie również zajmuje tę pozycję. Do tego potrafi równie dobrze grać z karabinami.

Adam 4d4m3k Rogowski – młodociany, głodny zwycięstw i fragów zawodnik na pozycji supporta.

Maksymilian ZaX Zabiegalski – jestem najmłodszym członkiem zespołu i chyba najbardziej głodnym zwycięstwa. Zawsze staram się motywować nas, żebyśmy zwyciężyli. W drużynie zajmuję się IGL-owaniem, a także gram snajperką.

Skład jest, pozycje są, skill jak najbardziej też, a jak ze zgraniem? Tego akurat nie brakuje! Zawodnicy znają się już rok czasu i zdążyli zżyć się ze sobą jak łyse konie!

Pozdrawiamy, Ekipa Alpha Gaming!

Czy gracze Alpha Gaming to faktycznie wschodząca potęga? Oceńcie to sami.

Skład Alpha Gaming CS:GO:

  • Rafał ShireZ Stańczyk
  • Dominik Veillos Sikorski
  • Miłosz YankeS Wierzchowski
  • Adam 4d4m3k Rogowski
  • Maksymilian ZaX Zabiegalski

Jeżeli macie dla nas jakieś info o własnej drużynie lub organizacji, albo ciekawym turnieju, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi #sycliknews.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.