akademy skills

AKademySkills ze zmianą w składzie White

AKademySkills przeprowadziło zmiany w składzie White

AKademySkills jakiś czas temu ogłosiło swoją nową dywizje w grze Counter-Strike: Global Offensive, która od tego czasu występowała pod nazwą White. Jednak drużyna nie wytrzymał długo, bo już po tygodniu na fanpage’u AKademySkills, pojawiła się informacja odnośnie zmiany w składzie.

Zmiany w zespole

Z organizacją pożegnał się Filip ddc Walczak. Zarząd AKS podkreślił, że było to kontrowersyjne zakończenie współpracy z tym zawodnikiem. Nie wiemy jednak jaki był faktyczny powód odejścia zawodnika formacji. W miejsce byłego już gracza, do zespołu wszedł dotychczasowy: trener, właściciel i zarządca, którym jest Sebastian SeKo Kokoszka.

Obecny skład AKademySkills White CS:GO:

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.