akademy skills

AKademySkills z własną stroną internetową i Discordem

AKademySkills zaprezentowało własną stronę internetową oraz Discorda.

AKademySkills zaprezentowało publicznie na własnym fanpage’u swoją stronę internetową. Od teraz będziecie mogli na niej znaleźć wszystkie aktualne informacje na temat: drużyny jak i samych zawodników. Jeżeli chcecie zobaczyć efekt pracy AKS na własną stroną, to zapraszamy was do odwiedzenia linka: akademyskills2.webnode.com.

Dodatkowo AKademySkills uruchomiło własny kanał na Discordzie, który w teorii ma służyć głownie kibicom zespołu. Każdy jednak ma być tam mile widziany, więc jeżeli szukacie miejsca żeby pograć i pogadać, to zawsze możecie skorzystać z Discorda AKS.

akademyskills

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.