akademy skills

AKademySkills z problemami w składzie

Drużyna AKademySkills brała do tej pory udział w lidze organizowanej przez Dragon-Polska. Musiała jednak wycofać się z rozgrywek.

W ostatnim czasie Dragon-Polska wyszło z inicjatywą stworzenia nowej ligi esportowej, w której m.in. brało udział AKademy Skills. Do tej pory AS uzyskało jeden remis i jedną porażkę. Nic więc nie zapowiadało, że zdecydują wycofać się z rozgrywek.

Brak ludzi do gry oraz zmiany?

Z fanpage’a samej organizacji dowiadujemy się, że powodem tej decyzji były problemy kadrowe, które od pewnego czasu doskwierają drużynie CS:GO reprezentującej barwy AKademy Skills. Czy AKS zdoła załatać te dziury, czy może raczej szykuje się wymiana całego zespołu? Tego na razie nikt z nas nie wie.

Źródło: AKademy Skills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.