akademy skills

AKademySkills z nową dywizją

AKademySkills zaprezentowało nowy zespół CS:GO White oraz wspomniało o zmianach w organizacjizmianyzm

AKademySkills zaprezentowało na swoim fanpage’u nowy skład dywizji White CS:GO, która od teraz będzie reprezentowała barwy organizacji we wszystkich turniejach.

Kim są nowi zawodnicy?

Nowo przyjęci gracze nie są osobami zupełnie anonimowymi. Dawid Dexi Krzywda wcześniej występował w międzynarodowym zespole AKademySkills. Sebastian $erwo$ Czarniecki reprezentował swego czasu SpeedWers. Jakub Kubolo Kaszuba gra dla AKS już od 4 miesięcy, a Dawid nfx Chudzik i Filip ddc Walczak wcześniej reprezentowali barwy Evolution GG.

Nowy zespół AKademySkills CS:GO White:

Pozostałe informacje

Drużyna Red CS:GO jest obecnie w trakcie kompletowania nowego składu. Może to jeszcze trochę potrwać. Gdy tylko zespół będzie w komplecie, na fanpage’u AKademySkills pojawi się zapewne odpowiednia informacja na ten temat.

Z organizacją pożegnał się dotychczasowy menedżer projektu oraz osoba odpowiedzialna za social media organizacji. AKS zdecydowało się także zakończyć niektóre ze współprac.

Na pocieszenie, fani otrzymali dostęp do Instagrama AKademySkills, gdzie powinny pojawiać się najświeższe informacje z życia gamingu.

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.