akademy skills

AKademySkills z międzynarodowym składem dywizji Red

AKademySkills pozyskało międzynarodowy skład CS:GO, który będzie występował jako dywizja Red.

AKademySkills zdecydowało się na reaktywowanie dywizji Red. W jej skład będą od teraz wchodzili zawodnicy ze sceny międzynarodowej – w tym konkretnym przypadku z Europy. Oczywiście w organizacji nadal zostaje dotychczasowy główny skład, który zostaje przemianowany na AKademySkills White.

Skład Dywizji AKademySkills CS:GO Red:

akademyskills

Zmiany w social mediach

Pozyskanie zespołu międzynarodowego wiąże się z jeszcze jedną zmianą. Od teraz posty na fanpage’u, jak i informacje na stronie oraz Discordzie będą pojawiać się w dwóch językach: polskim oraz angielskim. W planach jest także poszerzenie projektu AKSLeague o graczy z innych krajów.

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.