akademy skills

AKademySkills wprowadza roszady w składzie CS:GO

Główny skład AKademySkills opuszcza jeden z zawodników, który od teraz będzie pełnił w zespole inną rolę. 

Podstawowy skład AKademySkills CS:GO opuścił Sebastian SeKo Kokoszka. Powodem podjęcia przez gracza takiej decyzji, było zapoznanie się z opinią reszty drużyny. Jak sam stwierdził: nie chcę hamować dalszego rozwoju chłopaków, a czasu na grę sam mam coraz mniej. W związku z tym, SeKo zdecydował się zwolnić miejsce w line-upie dla nowego zawodnika, a sam przeszedł na stanowisko trenera oraz analityka zespołu.

W jego miejsce do AKademySkills dołączył Mateusz Xelo Podbielski, który w przeszłości reprezentował już barwy organizacji. Zmiana ma poprawić wyniki teamu.

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Przypominamy także, że nadal poszukujemy nowych ludzi do naszej redakcji. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na temat rekrutacji.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.