akademy skills

AKademySkills Red triumfuje w turnieju

AKademySkills Red wygrywa turniej Olbaid-Cup 2018

AKademySkills niedawno ogłosiło nowy, międzynarodowy skład dywizji Red. Nie musieliśmy czekać długo na pierwszy sukces wspomnianego zespołu.

Pierwsza wygrana

Wczoraj zakończył się Olbaid-Cup 2018, którego organizatorem była drużyna Olbaid. Warto tutaj dodać, że drużyna czerwonych gra ze sobą mniej niż dwa tygodnie (licząc ostatnie zmiany nawet krócej) a już odniosła sukces w turnieju, nie przegrywając w nim żadnej mapy!

Spotkanie o pierwsze miejsce

Finałowy mecz formacja AKademySkills Red rozegrała przeciwko Tranquil Esports. Po dwóch wyrównanych mapach, reprezentanci AKS pokonali TE wynikiem 2:0 (Mirage 16:14, Overpass 16:12).

Skład AKademySkills Red CS:GO:

  • Dawid Dexi Krzywda
  • Jakub UNFLY Tula
  • Mohamed M0on Larb 
  • Justus Judextc Erälaukko
  • Tom Gozi Honkoop 
  • Theodor dartheo Stabile (trener)

MVP turnieju został wybrany Mohamed M0on Larb, którego KD Ratio wyniosło 2,11.

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.