akademy skills

AKademySkills poszukuje graczy do AKSLeague

AKademySkills rozpoczęło prace nad własną ligą – AKSLeague.

W przypadku projektu AKademySkills, nie będzie to jednak typowa liga. AKSLeague ma być tak naprawdę hubem tworzonym na platformie Faceit, która jest bardzo dobrze znana wszystkim graczom CS:GO. Czy pomysł się przyjmie? Wszystko zależy od was!

Jak się zapisać?

Podstawowym wymaganiem żeby dostać się do ligi, jest posiadanie przynajmniej 4 levela na wspomnianej wyżej platformie. Jeżeli spełniacie ten warunek, to będziecie mogli piąć się w górę tabeli. Na najlepszych zawodników w ciągu danego miesiąca, ponoć czekają nagrody. Niestety organizatorzy nie zdradzili jeszcze jaka będzie ich wartość.

Pierwszy sezon ma wystartować w momencie, gdy zbierze się większa grupa zainteresowanych graczy. Jeżeli chcecie się zapisać do huba, musicie skorzystać z linku, który przeniesie was na odpowiednią podstronę AKSLeague.

Źródło: AKademySkills


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.