akademy skills

AKademySkills i wywiad z kapitanem dywizji Red

AKademySkills na swojej witrynie internetowej opublikował ciekawą rozmowę ze swoim zawodnikiem CS:GO

AKademySkills dobrze pokazał, do czego może posłużyć strona internetowa organizacji. Na wspomnianej wizytówce pojawił się ciekawy wywiad z kapitanem dywizji CS:GO Red, którym obecnie jest: Tom Gozi Honkoop.

Co w wywiadzie?

Z wywiadu możecie dowiedzieć się, co czują zawodnicy po wygraniu turnieju Olbaid Cup, jaką Tom ma opinię na temat własnej organizacji, a także jak prezentują się plany zespołu w najbliższej przyszłości. Oczywiście cały wywiad przeprowadzony jest w języku angielskim. Osoby zainteresowane wywiadem mogą znaleźć go na stronie AKademySkills.

Chcecie tłumaczenie?

Jeżeli dobijemy do 700 lajków na naszym fanpage’u, to przetłumaczymy cały wywiad na język polski – tak żeby więcej osób mogło się z nim zapoznać.

Źródło: AKademySkills 


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.