acego e-sports

AceGo e-sports z nowym zawodnikiem CS:GO

AceGo e-sports przyjmuje do swojego składu nowego zawodnika CS:GO.

AceGo e-sports w niedzielę przedstawiło nowego zawodnika formacji CS:GO, który od teraz będzie reprezentował barwy organizacji jako podstawowy gracz.

Trochę na temat samego zawodnika

Nową twarzą organizacji został Bartosz Zuss Szubiński. Z Ciekawostek, które przedstawiła nam organizacja, wiemy, że Bartosz w wolnym czasie kibicuję Lechii Gdańsk. Ta niestety ostatnio przegrała finał Pucharu Polski.

Oprócz tego, podobno ich nowy nabytek lubi bawić się jak to organizacja określiła: Cringe’owymi emotkami oraz jest bardzo dobry w zabawie Hide and Seek.

Z naszej perspektywy są to jednak mało istotne informacje. Czekamy na pierwsze mecze AceGo – wtedy dopiero będziemy mogli ocenić, czy nowy nabytek okazał się strzałem w dziesiątkę.

Źródło: AceGo e-sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.