exiled e-sports

4funs.eu nowym partnerem Exiled E-Sports

Exiled E-Sports podjęło współpracę z serwerem 4funs.eu.

Exiled E-Sports zdecydowało się podjąć współpracę z serwerem głosowym 4funs.eu. Decyzja została podjęta kilka dni po zakończeniu współpracy z poprzednim TS-em.

Nowym dostawcą usługi głosowej dla naszego partnera został TeamSpeak 4funs.eu, który ma już na swoim koncie kilka innych udanych współprac. Partnerstwo z Exiled E-Sports jest więc ich kolejnym krokiem w stronę rozwoju serwera.

Zakończenie współpracy z poprzednim TS-em

Przypomnijmy, że niedawno Exiled E-Sports zakończyło współpracę z dotychczasowym serwerem TS-a – NeoSpeak.pl oraz projektem Podziemne Newsy, który zajmuje się publikowaniem informacji na temat drużyn oraz organizacji z amatorskiego środowiska esportowego.

Źródło: Exiled E-Sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.