2easy

2Easy Esports nadal poszukuje drużyn do własnego turnieju

2Easy Esports nadal poszukuje kilku zespołów CS:GO, które ostatecznie zamkną stawkę ekip biorących udział w turnieju 2Easy Cup.

2Easy Esports w chwili obecnej posiada 4 wolne sloty. Obecnie do rozgrywek zapisało się 12 teamów. Po uzyskaniu wymaganej liczby – 16 drużyn, podana zostanie data rozegrania turnieju. Na chwilę obecną w zmaganiach mają wziąć udział następujące ekipy:

Jeżeli interesuje was wzięcie udziału w tych rozgrywkach, to standardowo zapraszamy was na fanpage organizatorów, gdzie znajdziecie więcej informacji odnośnie samych zapisów.

Źródło: 2Easy


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.