2easy esports

2Easy Esports bez głównego składu

2Easy Esports rozstaję się z głównym składem CS:GO.

Organizacja 2Easy Esports postanawia pożegnać się z głównym składem, na co dzień rozgrywającym swoje mecze w grze Counter-Strike: Global Offensive. Powodem był zarówno brak czasu na rozgrywanie przez zawodników treningów jak i oficjalnych spotkań.

Nie wiemy, czy organizacja zdecyduje się w najbliższych dniach na otwarcie rekrutacji. Możliwe, że właściciel 2E ma już na oku jakiś konkretny zespół.

Kolejna taka sytuacja

Przypominamy, że jest to już drugi zespół CS:GO, który w ostatnim czasie opuścił szeregi 2Easy. Wcześniej organizacja zdecydowała się zakończyć współpracę z akademią.

Źródło: 2Easy Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.