2easy esports

2Easy Cup zakończony

Turniej 2Easy Cup został zakończony. Zwycięzcą zmagań okazał się zespół FUSED TEAM. 

Wczoraj został rozegrany finał turnieju CS:GO 2Easy Cup, organizowanego przez 2Easy Esports. W spotkaniu kończącym zmagania, spotkały się ze sobą ekipy: FUSED TEAM oraz Clutch Or Kick. Pierwsza mapa – Overpass wpadła na konto FT. Wynik 16:14 mógł dawać nadzieję przeciwnikom na wyrównanie. Niestety dla nich, po przejściu na Mirage, FUSED TEAM dokończyło dzieła zniszczenia, wygrywając mapę 16:1 i całe spotkanie wynikiem 2:0.

Mecz komentował Piotrek profcio Świątkowski. Jeżeli ktoś nie załapał się na streama, to powtórkę może znaleźć na kanale YouTube.

Źródło: 2Easy Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.

Więcej o Redakcja Syclik

Redakcja Syclik.pl to nie tylko osoby publikujące posty. To także ich autorzy, którzy podsyłają nam potrzebne materiały.