dark ravens news

2+3 gratis! Dark Ravens z kompletnie nowym składem!

Dark Ravens z odmienionym składem dywizji CS:GO.

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Dark Ravens poszukiwało dwóch graczy do zapełnienia luki w swoim podstawowym składzie. Zamiast jednak dwójki, do Kruków zgłosiła się pełna drużyna. Koło takiej okazji organizacja nie mogła przejść obojętnie.

Był happy end?

Po długich rozmowach organizacji z kapitanem zespołu, strony ostatecznie doszły do porozumienia. Dzięki temu już na początku marca, Dark Ravens mogło przywitać w swoich szeregach nowy skład CS:GO.

Nowy zespół Dark Ravens CS:GO:

  • Kuba Sidzej Furdyna
  • Kacper KOFIII Putyło
  • Maciek Blade Banaszek
  • Mateusz TaSsSen Czaja
  • Dawid Szaman Sapa

Bardzo się cieszymy że taka miła niespodzianka spotkała naszych partnerów. Mamy nadzieję, że wyżej wymieniona piątka, pokaże swojej nowej organizacji na co ją stać – najlepiej za pomocą dobrych wyników.

Źródło: Dark Ravens


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.

Więcej o Redakcja Axide.pl

W skład naszej redakcji wchodzą ludzie, którzy dostarczają wam codziennie najnowszych informacji na temat partnerów Axide.pl.